Ümraniye rent a car araç kiralama hizmeti

Ümraniye Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralamada Sürücü Yaş Sınırları Nelerdir?

             Firma İstanbul Ümraniye bölgesi içerisinde araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Araç kullanıcılarının araba kiralayabilmek için belirli kriterlere sahip olması gerekmektedir. Gerekli olan durumlar genel olarak tüm rent a car hizmetlerinde talep edilen işlemlerdir. Ümraniye rent a car hizmeti içerisinde öncelikle sürücü yaşının 21 olması şartı bulunmaktadır. Sürücü yaşının 21 olmasının sebebi ise sigorta şartları gereği ekonomik açıdan istenen bir durumdur. Sınıf araçlarına göre belirlenen sürücü yaşı artmaktadır. Üst ve orta sınıf araçların kiralanması işleminde istenen sürücü yaşı 25 olmaktadır. Daha büyük sınıf araçlarda ise en az 28 sürücü yaşının bulunması gerekmektedir. 28 yaş sınırı ayrıca lüks ve maliyetli araç kiralamalarında da talep edilmektedir.

 Rent A Car Hizmet Detayları Nelerdir?

            Araç kiralama hizmeti içerisinde müşterilere gerekli sigorta, güvenlik ve araç hizmetleri sunulmaktadır. Ümraniye rent a car firması müşterilerin istedikleri modellerde araçlar temin edilmektedir. Araç kiralama için istenen özelliklerin ve belgelerin sağlanması üzerine gerekli işlemler yapılmaktadır. Orta, üst ve lüks araç modelleri kiralama hizmeti içerisinde sunulabilmektedir. Çoğu araç kiralama firmalarında istenilen araç modelleri ve markaları bulunamamaktadır. Ümraniye araç kiralama müşteri odaklı çalışması ile yüksek kalitede hizmet vermektedir. Araçlar kiralama öncesinde tüm muayenelerden geçirilerek güven destekli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca her araç modeli hizmete sunulan kiralama sisteminden önce konfor ve güven testlerinden geçirilmektedir.

 Araç Kiralama Şartları İçerisinde Gerekli Evraklar            Kiralama şirketleri yasal ve güvenlik açısından bir takım evraklar talep edebilmektedir. Ümraniye araç kiralama firması müşterilerin güvenlikleri ve yasal zorunluluklar göz önünde tutularak hizmet vermektedir. Oto kiralama şartları içerisinde ehliyet ve ehliyet süresi önemli bir durum oluşturmaktadır. Yine araçların sınıflarına göre ehliyet süreleri dikkate alınarak kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Genellikle 2 yıllık ehliyet süreleri orta, üst ve ekonomik araç tipleri için gerekli olmaktadır. Lüks ve büyük tip araçlarda ise ehliyet süresi 3 yıl olarak belirlenmiştir. Ehliyet süresi gibi sürücü yaşı da dikkat edilen kiralama şartları arasında bulunmaktadır.

 Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Araç kiralama durumunda dikkat edilecek farklı alanlarda işlemler mevcuttur. İlk öncelikli olarak kiralama yapılacak firma araştırılmalıdır. Ümraniye araç kiralama firma olarak uzun dönemlerdir oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışması ile güvenli ve konforlu araç kiralama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Araç kiralarken sürücü yaşı, ehliyet durumu gibi kriterlere dikkat ederek orta, üst ya da lüks araç kiralaması gerçekleştirilebilmektedir. Ümraniye araç kiralama servisi müşterilerine gerekli kriterlere göre danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Kişilerin rahat kullanabileceği araç tipleri firma ile görüşülerek oto kiralama işlemi yapılabilmektedir. Dikkat edilecek hususlardan birisi oto kiralama süresine dikkat ederek zamanında araç iadesinin yapılması olmaktadır. Kiralama işlemi içerisinde büyük ve küçük tipte araçlar bulunmaktadır. Kişi sayısına göre Ümraniye oto kiralama servisi araçları hizmete sunmaktadır.

 Ümraniye Rent A Car Araç Rezervasyonu

            Müşteriler gerekli işlemleri ve evrakları firmaya ileterek araç rezervasyonunda bulunabilmektedir. Firmanın kişilere sunduğu belirli kampanyalar ile rezervasyon işlemi ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İnternet ortamı, telefon numarası ya da firma bayiliğinden anında rezervasyon işlemi yapılabilmektedir. Aracın başkası tarafından kullanılması durumunda ise ek sürücü belgesine ihtiyaç duyulmaktadır. Firma ekonomik fiyat farkları karşılığında ek hizmet sunabilmektedir. Belirtilen ek hizmetler içerisinde bebek koltuğu, GPR cihazı, teslim ve bırakma bulunmaktadır. Ödeme işlemleri ise kredi kartı ya da nakit olarak işleme konulmaktadır. Ödemeler aracın teslim edilmesi sırasında gerçekleştirilmektedir. Ek hizmetler ile güvenli ve kaliteli bir hizmet sunarak müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

kaynak: https://www.umraniyerentacar.net/