PUBG Mobile’da ücretsiz eşyalar nasıl alınır?

Popüler mobil oyun PUBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız bu içerik ilginizi çekecek. Öncelikle oyunun içinde bazı görevleri yaptıktan sonra da skin yani oyun içi özel eşyalar kazanabiliyorsunuz. Yine de bazı taktikler ile birlikte kolay bir şekilde bu eşyaları elde etmek mümkün. İşte PUBG Mobile‘da ücretsiz eşyalar nasıl alınır? Sorusunun cevabı…

UBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır?

Yakın zaman önce hem PUBG Mobile hem de PUBG Mobile Lite yeni güncellemeler aldılar. Bu kapsamda oyun içi dinamikler de yenilenmiş oldu. Oyuncuların en çok sevdiği şeylerden birisi olan skinler veya bir diğer adıyla oyunun sezonuna, temalarına uygun hazırlanan oyun içi kıyafetler ve silahlar için birçok arama yapılıyor.

Normalde ücretli olarak sunulan bu kıyafetler zaman zaman ücretsiz hale de gelebiliyor. Birçok güzel eşya da maalesef PUBG Mobile‘ın oyun içi para birimi olan UC ile satın alınıyor. Çeşitli silah ve kask kaplamalarının yanında bir de oyun içi kozmetik ürünlerini satın almayı sağlayan bu para birimine gerçek para harcamasıyla birlikte ulaşılıyor.

Haliyle oyunun içinde ücret ödemek istemeyen oyuncular da PUBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır? Şeklinde soruların cevaplarını araştırıyor. Bunun cevaplarından birisi ise kesinlikle ücretsiz UC almak. Google tarafından geliştirilen ve kullanıcıların uygulama üzerinden anket sorularını yanıtlama sistemine dayanan anket uygulaması sayesinde kazanılan krediler ile birlikte UC kazanılabiliyor.Google’ın sunduğu bu uygulamanın adı ise ”Google Opinion Rewards”. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de de kullanıma açılan uygulamanın yalnızca PUBG Mobile için değil, başka uygulamalar, oyunlar için para dağıttığı bir sistem. Uygulamanın bağlantısını buraya bırakıyoruz.

Evet ilk yöntemimiz bu şekildeydi. Geçelim ikinci yönteme: Tencent Games‘in sunduğu oyun kodlarını sıkı takip etmek. Tencent tarafından sık sık sunulan oyun içi kodlar oyunculara kaplamalar, renkli kozmetikler ve farklı ifadeler sağlayabiliyor. Genelde bu kodlar için elinizi çabuk tutmanız lazım zira ya sınırlı süre için sunulabiliyor ya da sınırlı sayıda kişiye. Bu sebeple bu kodları sıkı takip etmek çok önemli.

Ücretsiz UC almak için yasal olmayan yollar da var

Gelelim bir diğer yöntemimize; oyun içinde UC kazanmak. PUBG Mobile‘ın bonus mücadeleleri bu konuda gerçekten de tam bir UC kazanma kaynağı. Mücadelelere göre değişen bu UC ödülleri, kullanıcıların en sık tercih ettiği yöntemlerden birisi.

Hediye kartları, Google oyun hediye kartları ve belirli görevler ile de UC kazanmak çok kolay bir hale geliyor. Bunların yanında Royal Pass görevlerinin tamamlanmasıyla birlikte eşsiz kaplamalar kazanabiliyorsunuz.

Sizler için sıraladığımız bu yöntemler resmi yollar. Bu resmi yolların yanında bir de PUBG Mobile’da arayüz satın almak ve UC oluşturmak için birkaç internet sitesi bulunuyor. Blog yazıları ve videolar da sizlere bu ihtiyacın karşılanmasını sağlıyor.

PUBG Mobile ücretsiz eşyalar nasıl alınır? Sorusunun cevabını sizler için bu yazı ile vermiş olduk.

kaynak: shiftdelete