PUBG 4. sezon için sinematik fragman!

Battle Royale oyunlarının popülerliği son dönemde ciddi şekilde artarken, farklı stratejiler izleniyor. Fortnite ve Apex Legends hikayeye odaklanma ve karakter gelişimi konusunda her zaman oldukça iyi bir iş çıkardı. Diğer taraftan PUBG ise hikaye unsurlarını bir kenara bırakarak oyunculara ve içeriğe odaklanıyor.

Ancak, PUBG 4. sezon ile bu durum değişiyor. Bilgisayar ve konsolda 4. sezon oyunculara sunulacak. 24 Temmuz tarihinde yani önümüzdeki hafta yeni sezonun PC için başlayacağı açıklanırken sinematik bir fragman yayınlandı.PUBG 4. sezon sinematik fragman ile oldukça ses getirdi!

Fragman, PUBG’nin Erangel haritasında küçük bir çocukla başlıyor. 1965’li yılların konu alındığı Türkçe altyazılı fragmanda savaşın ortasında kalan bir çocuğun savaşa başlayacağı kendi sesiyle hikayeleştirilerek anlatılıyor.

Fragman devasa ekranların olduğu bir odada sonlandırılıyor. Konsol oyuncuları ise 4. sezon için bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan, sizleri PUBG 4. sezon fragmanı ile baş başa bırakalım.

kaynak:shiftdelete