Playstation Oyunları Aralık’ta İndirimde!

PlayStation aralık fırsatları başladı. Black Friday indirimleri ardından Sony sürpriz bir indirimle karşımıza çıktı. Bu indirim aralık ayı boyunca geçerli olacak.

Oyun fiyatlarının yüksek olması nedeniyle oyuncular indirim arayışına giriyor.  Bu süreçte özellikle kasım ayından beri sürekli fırsatlar sunulmaya devam ediliyor

Bugün itibariyle başlayan indirimler, yaklaşık üç hafta süreyle devam edecek. Bu süreçte oyuncuların istek listesinde olan popüler yapımlar uygun fiyata sunuluyor. Rockstar GamesCD Projekt RED ve Ubisoft gibi yayıncılar ön planda yer alıyor.

Baktığımız zaman Grand Theft Auto 5Call of Duty serisi, The Crew 2The Witcher 3Wild Hunt gibi yapımların ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu yılın mart ayında PS3 ve PS VITA için PS Plus desteği kesildiğinden beri indirimler sadece PS4 konsoluna sağlanıyor.Rockstar Games tarafından yayınlanan GTA 5, 2014 yılında PS4 ile buluşmuştu. Hikaye modu harcinde online açık dünyada sunan oyun, oyuncuların en çok sevdiği oyunlar arasında yer alıyor.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve yayınlanan The Witcher 3Wild HuntAssassin’s Creed muadili bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Verilen görevleri işlediğimiz ve macera ile aksiyonu karışık tattığımız oyun yine oyuncuların sevdiği yapımlardan bir tanesi. Hatta inceleme verilerine göre yüzde 97 olumlu nota sahip (PC sürümü).

Assassin’s Creed cephesine baktığımız zaman Ubisoft, geçen oyunlarında birazcık tökezlemiş ve olumsuz eleştiri almıştı. Ancak yapılan çalışmalar neticesinde serinin son oyunu olan Odyssey ile geri dönüş başladı.

İndirimlere göz atmak için konsol üzerinden mağazaya göz atabilir PC üzerinden de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

kaynak: shiftdelete.net