Mario Tennis Aces’e ücretsiz DLC müjdesi

Geçtiğimiz Haziran ayında Nintendo Switch kullanıcılarına sunulan Mario Tennis Aces çıktığı günden bu yana güncelleniyor. Her güncellemede karakterler bakımından daha da zenginleştirilen oyun için ücretsiz DLC müjdesi verildi.

Koopa kralının iskelet versiyonu olan Dry Browser, Wario ve Wauiligi karakterleri için kostümler ile birlikte oyuna eklendi. Savunma odaklı bir karakter olan Dry Browser’a, oyunun çevrimiçi turnuva modunda en az bir maça katılan bütün oyuncular erişebiliyor. Diğer oyuncular ise Ağustos’u bekleyecek.Çevrimiçi turnuvaya katılmanız için oyunun yaptığı teşviklerden bir diğeri de turnuvada yeterince puan toplayabilirseniz, alternatif kostümler olarak Wario ve Walui’nin (klasik) kilidini açarsınız. Geçen ay çevrimiçi turnuvaya girmeyen oyuncular şimdi Fire Piranha karakterine de erişebilirler.

Dry Browser’ın gelmesiyle birlikte, Mario Tennis Aces’te 30 tane oynanabilir karakter olmuş oldu. Bu sayı oyun başlangıcındaki karakter sayısının neredeyse iki katı oldu. Seriye dahil olan diğer karakterlerden bazıları ise şöyle: Chain Chomp, Boom Boom, Pauline ve Kamek

Mario Tennis Aces, Camelot Software Planning tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Nintendo Switch için yayınlanan bir tenis oyunudur. Mario Tennis serisinin bir parçası, 22 Haziran 2018’de dünya çapında piyasaya sürüldü.