LG V40 ThinQ Android Pie güncellemesi aldı!

V40 ThinQ modeline gelen ‘V40520A_03′ sürüm numaralı yeni yazılım güncellemesi, Mayıs ayı güvenlik güncellemesi ile birlikte geliyor. Yaklaşık 3,92 GB boyutundaki yeni güncelleme, V40 ThinQ kullanıcılarına Android Pie sürümünün kapılarını açmakta. Temel olarak Android Pie’nin tüm yeniliklerini içeren güncelleme, aynı zamanda LG’e özel birkaç yeniliği de kullanıcılara sunmakta.

Android Pie ile gelen Mayıs ayı güvenlik güncellemesi de, cihazınızı daha güvenli bir hale getirecektir. Güncellemenin dağıtımı aşamalı bir şekilde yapıldığı için henüz size ulaşmadıysa beklemenizde fayda var.LG V40 ThinQ özellikleri

Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alan LG V40’ı 3.300mAh boyutundaki bir batarya besliyor. Kamera özellikleriyle kullanıcıların gönlünü feth eden LG, V40 ThinQ ile karşımıza üç arka, iki ön kamera ile çıkıyor.

6.4 inç boyutundaki OLED ekran paneli ile satışa sunulan amiral gemisinin ise,1440 x 3120 piksel çözünürlük değerine sahip olduğunu belirtelim. 19: 5 : 9görüntü oranına sahip olan modelin şu zamana kadar  piyasaya sunulan en büyük V modeli olduğunu belirtmekte fayda var.