Google Pixel 4 ilk kez görüntülendi

Bugüne kadar satışa sunduğu tüm telefonlarda tek arka kamera kullanan ve çektiği fotoğraflar ile rakiplerine meydan okuyan Google Pixel 4 tasarımı için yayınladığı görselde çift arka kamera kullanacağını gözler önüne sermişti.

Bazı kaynaklar Google’ın görseli troll amacıyla paylaştığını iddia etmişti. Ancak, Google Pixel 4’ün bu kez canlı bir şekilde görüntülenmesiyle, arka tarafta çift kameraya geçiş yapıldığı resmen doğrulanmış oldu.

Google Pixel 4 tasarımı ortaya çıktı!

Otobüste gördüğü telefonun Pixel 4 olduğunu fark ettiğini belirten bir kullanıcıgizlice çektiği fotoğrafı basın ile paylaştı. Fotoğraf net olmasa da, kare şeklindeki arka kamera tasarımda çift kamera ve LED flaş yer aldığı görülebiliyor.Google Pixel 4 ilk kez görüntülendi

Fotoğrafı yayınlayan kişi ön çerçevelerin Pixel 3 ile benzer olduğunu belirtiyor. Yani, Google rakiplerinin uzun süredir kullandığı çerçevesiz tasarıma halen geçiş yapmayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıllarda da benzer bir durum yaşanmıştı.

Pixel 3 modelinin tasarımı aylar öncesinde test edilen cihazlar sayesinde gün yüzüne çıkmıştı. Şu anda ortaya çıkan detayları oldukça sınırlı olan Google Pixel 4’ün Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.