Galaxy Watch için yeni güncelleme mevcut!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 önümüzdeki ay resmiyet kazanacak. Geçen yıl Ağustos ayında ise Galaxy Note 9‘un yanı sıra kullanıcılarla buluşturulan bir diğer cihaz, şirketin yeni akıllı saati Galaxy Watch olmuştu.

Galaxy Watch için yayınlanan güncellemeleri bir yenisi daha eklendi. 15.36 MB boyutunda olan R810XXU1CSG4 yazılım sürüm numarasını taşıyan güncelleme ilk olarak ABD ve Güney Kore‘deki kullanıcılara sunuldu.Galaxy Watch güncelleme aldı!

Güncelleme 42 mm ve 46 mm boyutlarındaki saatin LTE bağlantısı olmayan modellerine gelişmiş yüzme takibi özelliğini kazandırıyor. Bu sayede akıllı saat yüzme esnasında yakılan kalorileri çok daha doğru bir şekilde ölçebiliyor.

Bir diğer yenilik ise eşleştirilen akıllı telefonların alarm ayarlarının otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakma imkanının sunulması. Yani, akıllı telefonunuz ve akıllı saatiniz için farklı alarm seçenekleri belirleyebileceksiniz.

Galaxy Wearable uygulaması kullanılarak güncelleme saate yüklenebiliyor. Tabi, güncelleme telefonlar ile benzer şekilde aşamalı olarak yayınlanıyor. Bu nedenle tüm dünya geneline ulaşması zaman alacak.

kaynak: shiftdelete.net