Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus birlikte

Samsung’un yeni amiral gemilerinin lansman tarihi yaklaştıkça cihaz hakkındaki tüm detaylar da belli olmaya başladı. Bugün ise Galaxy Note 10 ve Note 10 Plusyan yana görüntülendi!

 Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus yan yana görüntülendi!

Son günlerde Note 10 ve Note 10 Plus birçok farklı sızıntıyla karşımıza çıkıyor. Neredeyse tüm detayları netleşen cihazların bugün de yana yana görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerle aslında iki cihazında boyutları dışında tasarımsal olarak neredeyse aynı olduğu görüldü.İsabetli sızıntılarıyla tanınan Slashleaks tarafından paylaşılan görsellerin replika Note 10 ailesine ait olmadığı da onaylandı. Fakat görüntüler kılıf üretim bandına gönderilmesi için birebir boyutlandırılmış plastik modeller olabilir. Ön tarafları fotoğraflarda yer almasa da cihazların arka tarafındaki detaylar görüntülerle ile netleşmiş oldu.

Görüntülere göre, Note 10 arka tarafında üçlü bir kamera kurulumu barındırırken, Galaxy Note 10 Plus dört kamera ve ToF sensörü ile birlikte geliyor. Yeni cihazların rengi konusunda da ara renkler yerine net renkler seçilmiş gibi duruyor.

Yani cihazın gece mavisi diye adlandırdığımız koyu lacivert renginden çok siyah, beyaz, mavi gibi ana renklerle kullanıcılara sunulması bekleniyor. Cihazlarda daGalaxy Note 10 ve Note 10 Plus’ın arasındaki boyu oranı da gözler önüne serilmiş oldu.

kaynak: shiftdelete.net