En güncel polikarbon levha fiyatları burada

Polikarbon Levhalar

Plastik endüstrisinde, polikarbon levha, piyasadaki en çok yönlü malzemelerden biridir. Tıbbi cihazlardan gıda işlemeye kadar her şey için kullanılan polikarbonat, inşaatçılar ve ürün üreticileri arasında favori olmalarına neden olan bazı özel avantajlara sahiptir. Polikarbonat şeffaf bir tabaka halinde gelen bir termoplastiktir. İnanılmaz derecede sağlamdır ve minimum nemi emer, bu da su hasarının yanı sıra çarpma hasarına da dayanıklıdır. Aynı zamanda aleve dayanıklı ve kimyasal dayanıklıdır.

 Polikarbon Levhaların Genel Kullanım Alanları

 Polikarbonat tabaka dayanıklı, saydam ve sıhhidir. Bu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok farklı uygulamada etkili kılar:

 -Işıklık

 -Pencere camı

 -İşareti yüzleri

 -İsyan kalkanları

 -Kutular

 -Gıda işleme

 -Tıbbi malzeme

 -Uzay

 -Sergiler ve görüntüler

 Güçlü, şeffaf bir plastiğin size iyi hizmet edebileceği uygulamalarda, polikarbonat ideal bir çözüm olabilmektedir.

 Polikarbon Levhaların Avantajları

 Polikarbonat levha, avantajları nedeniyle geniş bir sektör yelpazesindeki üreticilerin tercihidir. En önemlilerinden biri, tasarım esnekliği ile birlikte gücüdür. Polikarbonat akrilikten 30 kat, camdan 200 kat daha güçlüdür. Bununla birlikte, camdan daha kolay kalıplanır ve çok daha hafiftir. Polikarbon levhalar Malzemenin kimyasal ve çizilme direnci açısından da avantaja sahiptir. Polikarbonatın yüzeyini zorlaştırmak zordur ve nemi emmediği için yüzey gıda ve tıbbi uygulamalar için kolayca sterilize edilir. Polikarbonatın bir başka faydası yalıtım özellikleridir. Camdan daha iyi yalıtır ve bu nedenle inşaat amaçlı kullanıldığında enerji maliyetlerini düşürebilir. Şeffaf olduğu için, cam güvenlik lambaları veya tavan pencereleri gibi camın kullanıldığı uygulamalarda da polikarbonat kullanılabilir.

 Polikarbonat, darbe direncinin, dielektrik özelliklerin, alev geciktiriciliğin ve yalıtım özelliklerinin önemli olduğu yerlerde kullanılan şeffaf bir termoplastik tabaka malzemesidir. Polikarbon levhalar mükemmel şeffaflığı, tokluğu ve düşük nem emilimi, pencere camları, güvenlik korumaları, tavan pencereleri, güvenlik camları, işaret yüzeyleri, isyan kalkanları ve muhafazalar gibi dış mekan uygulamaları için idealdir.

 Polikarbonat levhanın diğer avantajları arasında tasarım esnekliği ve geniş bir sıcaklık aralığında darbe direnci bulunur. Bu nitelikleri, darbe dayanımının önemli olduğu birçok uygulamada akrilik ve lamine camlarda tercih edilen bir malzeme olmasını sağlar. Polikarbonat akrilikten 30 kat, 200’den fazla camdan altı kat daha hafiftir.

 Polikarbonat levha aynı zamanda cama göre üstün bir yalıtkandır ve kurulum düşük enerji maliyetlerine neden olabilir. Polikarbonat levha, ısıyla biçimlendirme dahil olmak üzere tüm geleneksel yöntemler kullanılarak kolayca imal edilir. Solventler ve yapıştırıcılar ile iyi yapışır ve boyanması kolaydır. Piedmont Plastics’in polikarbonat levhası çeşitli renk, kalınlık, doku ve ebatlarda mevcuttur.

Güncel Polikarbon Fiyatları

Sektöre yön veren firmamızda, polikarbon, solid, diğer reklam ve yapı malzemelerinin en güncel fiyatlarını bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı birçok marka portföyüne sahip firmamızda, tüm bütçelere uygun çözümler sunulur.

Detaylar için: https://www.polikarbonfiyatlari.com/