Behzat Ç. Blu Tv ile devam edecek. Blu Tv ücretli mi?

Bir döneme damgasını vuran Ankara polisiyesi Behzat Ç. dizisi yeniden seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İnternet dizisi olarak devam edeceği duyurulan dizinin 9 bölüm olarak çıkacağı ve BluTV’de yayınlanacağı öğrenildi. Buna göre dizi eski oyuncu kadrosunun birçoğunu koruyarak yeni bölümleriyle BluTV’de olacak. İzleyicilerin aklına gelen ilk soruysa BluTV’nin ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğu ve hangi kanalda yayınlanacağı oldu. BluTV tıpkı Netflix gibi aylık abonelik ile izlenebiliyor. Bu yüzden platforma abone olmayanlar Behzat Ç.’yi izleyemeyecek diyebiliriz.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde oynadığı bir döneme damga vuran dizi Behzat Ç. yeni bölümleriyle seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Eski oyuncu kadrosunu büyük ölçüde koruyan dizi, Netflix’le anılıyordu. Ancak bir diğer dijital yayın platformu BluTV de yayınlanacağı kesinleşen dizi 9 bölüm olarak ekrana gelecek.Herkesin kolaylıkla ödeyemeyeceği yüksek fiyatlar ile alınan blutv premium üyeliğini çok daha ucuz fiyatlara alabilmeyi ister miydiniz? Sadeceon adlı site hem çok ucuz hem de gayet güvenli ödeme altyapısı ile hesap satışı yapan kullanıcıları bir araya getirmektedir. Eğer siz de blutv içeriklerini izlemek için fazla para vermek istemiyorsanız https://www.sadeceon.com/tr/Tags/blutv-premium-hesap linkine tıklayarak hemen Sadeceon sitesindeki kullanıcılarla iletişime geçerek blutv premium hesabınıza kavuşabilirsiniz.

Dizi herhangi bir televizyon kanalında yayınlanmayacak

Yeniden seyirci ile buluşmaya hazırlanan Behzat Ç. dizisi merakla bekleniyor. Temmuz ayında başlayacak olan dizinin tam tarihiyse belli değil. 9 bölüm olarak yayınlanacak olan dizi herhangi bir kanalda verilmeyecek.

Behzat Ç. yapımcıları daha önce Netflix görüştü ancak anlaşma sağlayamadı. Bu yüzden Dijital yayın platformu Netflix’e satılma şansı da olmayan diziyi BluTV abonesi olmayanlar izlemekte zorlanabilir.