Airsoft Silah Modelleri Günümüzde Oldukça Gelişti

Airsoft silah modelleri günümüzde oldukça gelişmiş modellerdir. Genel olarak bu silahlar, yalnızca airsoft oyunu kapsamında kullanılmak üzere tasarlanmış ve dizayn edilmiş silahlardır. Airsoft, paintball’a benzeyen bir oyundur. Oldukça gerçekçi oyun deneyimi sağlayan bu etkinlik, özellikle askeri oyun deneyimini oldukça başarılı şekilde karşılamaktadır. Bu oyunca tüm giysiler, kıyafetler ve ekipmanlar da oldukça gerçekçi şekilde tasarlanmaktadır. Bundan dolayı da kullanılan airsoft silahlar da çok gerçekçi şekilde tasarlanmaktadır. Airsoft tabanca çeşitleri, airsoft oyunu için özel olarak tasarlanmıştır. Bu silahlar hiçbir şekilde barut içermez, bundan dolayı da öldürücü özelliği de olmayan silahlardır.Airsoft, paintball oyununa benzeyen bir deneyimdir. Ancak paintball oyununca patlayan boyalarla atış yapılırken, airsoft oyununda ise gerçekçi bir deneyim sunmaktadır. Bu tüfekler hava sıkışması ile atış yapar ve herhangi bir şekilde öldürücü özelliği de bulunmamaktadır. Ancak bilinmesi gereken unsur ise çok yakın temastan, çıplak tene atış yapılarsa can acıtabilir ve yaralayabilir. Bu sebeple de özellikle oyun kapsamında ve yalnızca oyun içinde, sorumlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Airsoft silah çeşitleri, yalnızca airsoft oyun alanında kullanılmaktadır. Oyun sırasında giysiler ve alınan güvenlik önlemleri de buna göre tercih edilmektedir.

Airsoft Silah Modelleri Günümüzde Oldukça Gelişti

Airsoft TüfekAirsoft tüfek bu oyun için özel şekilde dizayn edilmiş olan ve özel donanımlara sahip silahlardır. Airsoft tüfek çeşitleri her bütçe için uygun olacak fiyat aralıklarında üretilmiştir. Kullanım amacının dışında ise arzu ettiğiniz donanımlarda airsoft tüfekler ve tabanca çeşitlerini de sitemiz üzerinden görebilirsiniz.  Kaliteli olan havalı tüfek ve tabancalar daha uzun süreli kullanım avantajlarına sahip olmaktadır. Bunun dışında özellikle yıllarca, hiçbir sorun yaşanmadan bu silahlar ilk günkü performansı ile kullanılabilir. Gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatmanın yanı sıra farklı özellikleriyle de oyun deneyimini bir sür seviyeye taşımaktadır.

Airsoft Silah Modelleri Günümüzde Oldukça Gelişti

Airsoft Fiyatları

Airsoft fiyatları tercih edilen tabancanın markasına göre belirlenmektedir. Bunun dışında airsoft tabanca fiyatları silahın özelliklerine ve modeline göre de fiyatlandırma söz konusu olmaktadır. Yaylı şekilde çalışan airsoft tabanca çeşitleri kullanım açısından da avantajlı olmaktadır. Fiyatlandırılması, diğer modellerden daha farklı şekilde olmaktadır. Basit bir horoz ve ateş prensibi ile çalışan bu airsoft modellerinde; kullanıcı her atıştan önce slayt ya da cıvatayı geri çekmektedir. Bu silah modelleri popüler olan bu silah modelleri; ekonomik olarak da daha uygundur. Sitemiz üzerinden en güvenilir airsoft modellerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Airsoft Silah Modelleri Günümüzde Oldukça Gelişti